Informacje dla reklamodawców
ponad
2 000 000 (2 miliony)
odsłon reklamy Państwa firmy w ciągu miesiąca

ponad
50 000 (50 tysięcy)
unikalnych użytkowników miesięcznieCo możemy zaproponować?

Przygotowaliśmy dla Państwa pakiet reklamowy o nazwie Totalny Monopol. To usługa gwarantująca wyświetlenie w naszym serwisie ponad 2 miliony razy reklamy Państwa firmy, w ciągu miesiąca. Pakiet ten to też gwarancja dla Państwa, że Wasze reklamy będą jedynymi wyświetlanymi w naszym serwisie, przez cały czas trwania współpracy. W portalach komercyjnych jesteście jedną z wielu firm oferujących swoje usługi. W pakiecie Totalny Monopol Wasza firma jest jedyną w naszym portalu.

Kim są nasi użytkownicy, kim mogą być Wasi klienci?

Na podstawie danych z alexa.com serwis scrabblemania.pl jest odwiedzany częściej przez użytkowników, którzy są w przedziale wiekowym 25-34 lat, z wykształceniem wyższym z minimalna przewagą Pań. Osoby korzystające z serwisu w przewadze posiadająją dzieci. Z naszych analiz to osoby wykształcone lubiące łamigłówki, rozwiązywanie zagadek, zabawy słowami, preferujące gry planszowe i ciepło rodzinego domu. Użytkownicy scrabblemania.pl w przewadze są mieszkańcami Polski lub emigrantami mieszkającymi w krajach europejskich.

Jak wygląda nas serwis?

Polecamy osobiście zapoznać się z pod adresem scrabblemania.pl. Ale oczywiście nie na wszystko jest czas ... więc w skrócie przedstawimy możliwe formy reklamy w naszym serwisie. Serwis jest również dostępny w wersji mobilnej na telefony komórkowe.

Serwis zbudowany z około 2,7 miliona stron generowanych dynamicznie. Każda strona wyświetla się wg stworzonego schematu.

Na każdej stronie wyświetlamy nieagresywne reklamy.

Strona główna

To strona pokazująca się przy pierwszym wejściu naszego użytkownika.

Strona standardowa

To strona pokazująca się przy podczas wyszukiwania słów, pracy anagramatora.

Strona z informacjami dodatkowymi

To schemat dla stron z regułami gry, zasadami, informacjami dodatkowymi, miejscami gdzie można grać w gry planszowe.
Dlaczego właśnie nasz serwis?

Nasz serwis to słownik i wyszukiwarka słów zawierająca definicję ponad 2,7 słów z języka polskiego. Jest narzędziem dla osób grających w Scrabble, Literaki, Literki jak i tych którzy rozwiązują krzyżówki, układających wiersze. Wyszukiwarka oferuje sprawdzanie słów dozwolonych w grach słownych, wyszukiwanie słów z posiadanych liter - anagramator. ScrabbleMania zawiera również zasady gry w Scrabble. Znaleźć tu można miejsca, gdzie można zagrać w Scrabble - zarówno online - w Internecie, jak i offline - spotykając się z przyjaciółmi na żywo.

Trochę statystyki - jak jesteśmy odwiedzani przez naszych użytkowników

Poniżej przedstawiamy Państwu troszkę nudnych danych statystycznych pozwalających określić atrakcyjność naszego serwisu. Na życzenie Państwa możemy udostępnić dodatkowe dane.

Analiza odwiedzin (google analytics styczeń 2012)

Odsłony 1 974 533
Odwiedziny 124 142
Unikalni użytkownicy 51 142
Strony/Odwiedziny 15,91
Średni czas spędzony na stronie 23 minuty

Dzienny rozkład odsłon (przykładowy miesiąc - styczeń 2012)

Godzinowy rozkład odsłon (przykładowy dzień - niedziela 29 stycznia 2012)

Ale to nie wszystko!

Jako gratis do pakietu Totalny Momnopol, dołączamy reklamę w naszych portalach na obczyźnie.

scrabblemania.de - niemiecka wersja
scrabblemania.net - angielska wersja (dedykowana dla USA)
scrabblemania.fr - francuska wersja

* Warunkiem skorzystania z gratisu ... jest przygotowanie reklam w danej wersji językowej.

Kontakt

Wszystkie szczegóły oferty można uzyskać pod adresem mailowym reklama@scrabblemania.pl lub numerem telefonu: +48.608443429